whatsapp

Kapadokya Standart Balon Turu


Standart Uçuş tecrübesi; misafirlerimizin konakladıkları hotellerden, konforlu araçlarımız ile tecrübeli şoförlerimiz tarafından alınıp ofisimize transferleri ile başlar.

Ofisimizde profesyonel operasyon ekibimiz tarafından karşılanan misafirlerimizin kayıt işlemleri tamamlanır. Kayıt işlemlerinin ardından misafirlerimiz kahvaltı salonumuzda uçuş öncesi, onlara özel hazırlanan ikramların keyfini çıkarırken pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparlar. O günün hava koşullarına göre en uygun kalkış noktası belirlendikten sonra, misafirlerimizin ofisimizden kalkış alanına transferleri yapılır. Balonlar uçuş sırasında irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişir. Balonlar; vadiler ve ilginç kaya oluşumlarının arasında süzülürken, yolcularımız bu olağanüstü panoramik manzaraya eşlik ederler. Balonlar rüzgâr yönünde hareket ettiklerinden, her uçuş tecrübesi bir diğerinden farklıdır.

Standart Programda uçuş keyfi 50 – 65 dakika civarındadır. Bu programımızda kullandığımız balonlarımızın kapasitesi 24 ila 28 yolcu arasında değişmektedir.

Kapadokya semalarındaki eşsiz uçuş deneyiminin sonunda yer ekibimiz; sıcak hava balonculuğunun tüm dünyada geleneği haline gelmiş olan şampanya kokteyli ve(ya) meyve suyu ile kek ikramı yapar.

Günün hatırası olarak tüm misafirlerimize isimlerine özel hazırladığımız sertifika verilir. Canlı çiçekler ile bezenmiş balon sepetinin önünde çekilen birkaç hatıra fotoğrafının ardından misafirlerimizin otellerine dönüşleri yine kendi konforlu araçlarımız ile sağlanır.


Standart Program Ücreti Kişi başı 240.00 Euro - Nakit ödeme geçerlidir.


Dâhil olan hizmetler

• Yolcu sigortası
• Yolcu transferi
• Uçuş öncesi ikramlar
• 60 dk uçuş
• Uçuş sonrası meyve suyu/şampanya partisi
• Uçuş sertifikası

Ödeme, Rezervasyon Yaptırma & İptal Şartları:

• Fiyatlarımıza KDV dâhildir.
• 0-6 yaş arası çocuklar güvenlik nedeniyle balon turu yapamazlar.
• Uçuş tamamen hava koşullarına bağlı olup uçuş günü öncesinden balonun uçabileceği garanti edilemeyeceğinden kredi kartınız işleme alınmayacak sadece ayırmış olduğunuz yerleri garantilemek için tutulacaktır.
• Hava ve(ya) güvenlik nedeni ile uçuşun gerçekleştirilememesi halinde alınmış tüm ödemeler iade edilecektir.
• Tarafınızca yapılacak iptallerde uçuştan 48 saat öncesine kadar bizi yazılı olarak haberdar etmeniz halinde herhangi bir ücret talep edilmez. Bu süreçten sonra yapılacak iptaller veya uçuşa katılmama durumu, son dakika iptali kapsamında tam ödemeye tabiidir.


Detaylı bilgi ve rezervasyonunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@kapadokyagezi.comKapadokya Standart Balon Turu     Kapadokya Standart Balon Turu

Kapadokya Standart Balon Turu     Kapadokya Standart Balon Turu

Kapadokya Standart Balon Turu     Kapadokya Standart Balon Turu

Kapadokya Gezi