whatsapp

Kapadokya Balon Turu Özel Organizasyonlar

Kapadokya Balonlar

Doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi, nikâh gibi özel anlarınızı sürprizlerle dolu eşsiz güzellikteki Kapadokya Vadileri arasında yapacağınız bir balon turu ile unutulmaz kılmak ister misiniz?

Sizin ve sevdiklerinizin özel anlarını ölümsüzleştirmek için Cappadocia Exclusive Seyehat Acentası olarak yılların tecrübesi ile sizi Özel Uçuş keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Özel Uçuş tecrübesini yaşayacak misafirlerimiz uçuş öncesi kahvaltılarını, tercihlerine bağlı olarak balonun kalkış alanında ya da kahvaltı salonumuzda kendilerine özel hazırlanan locada alabilirler.

Pilotumuz ve ekibimiz balonu hazırlarken misafirlerimiz de bu hazırlık aşamasına dâhil olabilirler.

10 kişiye kadar olan özel uçuşlarımızda, misafirlerimiz uçuş sırasında, ikram edeceğimiz meyve sepeti ve şampanya eşliğinde Kapadokya’nın doyumsuz manzarasının tadını çıkarabilirler.

Uçuş keyfinin ardından, organizasyon türüne göre süslenen sepetin önünde çeşitli ikramlar eşliğinde balon uçuşlarının geleneği olan şampanya partisi yapılır ve misafirlerimiz isimlerine özel hazırladığımız sertifikalarını alırlar.

Siz de hayallerinizi süsleyen kutlamayı gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın…Detaylı bilgi ve rezervasyonunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@kapadokyagezi.comKapadokya Özel Balon Organizasyonu     Kapadokya Özel Balon Organizasyonu

Kapadokya Özel Balon Organizasyonu     Kapadokya Özel Balon Organizasyonu

Kapadokya Özel Balon Organizasyonu     Kapadokya Özel Balon Organizasyonu

Kaapdokya Gezi