whatsapp

Kapadokya Otelleri


Kalite ve konforu bir arada sunan Kapadokya Otelleri, yılın her döneminde çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin en büyük Açıkhava müzesi olması özelliği taşıyan Göreme Açıkhava Müzesi ile, 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan Kapadokya’yı, geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan el sanatları ile ünü dünyaya yayılan Avanos’u, doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen Ürgüp’ü topraklarında barındıran tarih ve kültürle dopdolu bir şehir, Kapadokya. Bunca güzelliğe ve tarihe sahip olan Kapadokya'da ister şehir merkezinde isterseniz de Kapadokya, Ürgüp, Avanos gibi beldelerinde çok sayıda konaklama tesisi bulabilirsiniz.

Kapadokya otelleri, şehrin mistik havasını size olduğu gibi yansıtır. Ya kayaların ya da peribacalarının içine oyulmuş bir oda ya da taş bir konak olarak inşa edilen Kapadokya butik otelleri, size günümüzün modern imkânlarını sunmaktan da geri kalmıyorlar. Ailecek kalmak için de uygun olan Kapadokya butik otelleri, birçok turistik yere de oldukça yakın konumlanmışlar. Benzersiz manzaraya sahip olan Nevşehir otellerinde konaklarken aynı zamanda, yöreye ve Türk Mutfağı’na özgü lezzetleri de bulabilirsiniz.

Özellikle bahar mevsimlerinde oldukça keyifli olan Kapadokya Nevşehir’e gitmeden önce, sitemizde bulunan Kapadokya butik otellerine bir göz atıp Kapadokya uygun fiyat seçeneklerini ve rezervasyon imkânlarını öğrenebilirsiniz.


Göreme Otelleri

Royal Stone Houses Göreme     Artemis Cave Suites Göreme     Sultan Cave Suites Göreme

Diğer Göreme Otelleri

Hidden Cave Hotel, Mithra Cave Hotel, Saksağan Cave Hotel, Matianasos Hotel, Karadut Cave Hotel, Dervish Cave Hotel, Tourist Hotel & Resort, Traveller's Cave Hotel

Ürgüp Otelleri

Kayakapi Premium Caves Ürgüp     Has Cave Konak Ürgüp     Peri Masalı Cave Hotel

Diğer Ürgüp Otelleri

Selçuklu Evi, MDC Cave Hotel, Ürgüp İnn Cave Hotel, Sacred House, Fresco Cave Suites, Dinler Hotel Ürgüp, Naturels Cave Hotel, Courtyard Cave Hotel

Ortahisar Otelleri

Castle İnn Cappadocia Ortahisar     Elika Cave Suites Ortahisar     Queen's Cave Cappadocia Ortahisar

Diğer Ortahisar Otelleri

Anitya Cave House, Hezen Cave Hotel

Uçhisar Otelleri

Museum Hotel Uçhisar     Millstone Cave Suites Hotel     Argos In Cappadocia

Diğer Uçhisar Otelleri

Aşk-ı Derun Hotel, Rox Cappadocia Uçhisar, Takaev Üçhisar, Sakli Konak Cappadocia

Avanos Otelleri

Double Tree By Hilton Avanos     Adanos Konuk Evi     Sofa Hotel Avanos

Kapadokya Gezi