whatsapp

Kapadokya At Turu


Güzel Atlar Diyarı” olarak bilinen Kapadokya’yı at sırtında keşfetmek çok güzle bir fikirdir. Gerçek Türk Kovboyları eşliğinde Göreme ve çevresini Anadolu ve Arap atları ile bu benzersiz yeryüzü şekillerini keşfedin. At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar ve tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür.

Kapadokya AT turu programlarımız, misafirlerimizin Binicilik Merkezimize transferleri ile başlar. Kısa bir brifing sonrası, misafirlerimiz için en uygun at seçimini yaptıktan sonra, program atlı rehberlerimiz nezaretinde başlar.

Çok iyi bir binici olmanıza gerek yok, hatta bu ilk deneyiminiz olabilir. Uzman personel size hatta çocuklarınıza liderlik ederken siz de, Kapadokya’nın gizli yollarını keşfetmeye devam edeceksiniz. Kapadokya At turlarına saatlik yada günlük katılabilirsiniz. Araçların giremediği patika yollarda vadi uzantılarında, peri bacalarının etrafında ve yemyeşil köy bağları arasında atlar ile gezinebilirsiniz.

At turunda; Kılıçlar vadisi, Meskendir Vadisi, Rose Valley, Aşk Vadisi, Zemi Valley ve Güvercinlik Vadisi gibi Kapadokya’nın en güzel vadilerini yakından görürsünüz. Her güzergahta farklı yapılardaki peri bacalarına rastlarsınız.

At turu ile alakalı 1, 2, 3 saatlik veya tam günlük paket seçebilirsiniz. Tam günlük paketlerde öğle yemeği içecekler hariç olarak fiyatlara dâhildir.

Sizde kendinize ve sevdiklerinize en uygun paketi seçerek Kapadokya’daki muhteşem vadileri at üzerinde görerek unutulmaz bir macera yaşayın.


Kapdokya At Turu Ücretleri

• 1 saat Kapadokya at turu kişi başı 650 TL
• 2 saat Kapadokya at turu kişi başı 950 TL
• 3 saat Kapadokya at turu kişi başı 1.250 TL

Nakit ödemeler de 50 TL indirim sunuyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Transfer
• Eğitmenler
• Tüm sigortalar
• Ekipmanlar
• Rehberlik hizmeti


Detaylı bilgi ve rezervasyonunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@kapadokyagezi.comKapadokya At Turu     Kapadokya At Turu

Kapadokya At Turu     Kapadokya At Turu

Kapadokya At Turu     Kapadokya At Turu

Kapadokya At Turu     Kapadokya At Turu

Kapadokya Gezi