whatsapp

Ödeme ve İptal Şartları


Bütün tur programlarımız turu aldığınız tesisin( otel, havaalanı vb.) vermiş olduğu tarih, müsaitlik ve fiyat bilgileri üzerinden işlem görmektedir. Ön ödemeniz bizim tarafımıza ulaşana kadar müsaitlik ve fiyat garantisi verilmez. Rezervasyonunuzu onayladıkyan sonra fiyat ve tur deparı kesinlik kazanır. Çalıştığımız dış şubelerden dolayı programınızda herhangi bir değişiklik olursa sizinle iletişime geçer ve uygun alternatif proglarımız hakkında sizi bilgilendiririz. Söz konusu durum erken rezervasyonlarda, ulaşım araçlardan kaynaklanan değişimler sonucu( turizm sezonu değişimleri) meydana gelebilir.

Turu satın almış olduğunuz acenta size iptal durumundan bahsetmez ise, iptal şartlarını burdan inceleyebilirsiniz.

Konaklama iptal koşulları; otel giriş tarihinden 2 hafta önceki rezervasyonlardan ücret talep edilmemektedir. 1 hafta öncesinde iptal gerçekleşirse 1 gecelik ücrete tabi tutulursunuz. Otele girişe 48 saat kala iptal durumunda rezervasyon yapılan geceleme kadar ücrete tabi tutulursunuz. No Show durumunda para iadesi söz konusu değildir.

Türk hava yolları bilet iptal koşulları; uçak kalkışından önce 1 ay ve üzeri tarihlerde yapılacak iptal için her bilet için 10 Euro, 1 hafta ile 1 ay arası yapılan iptallere %30, kalkışa 1 hafta kala yapılan iptallere %50 fiyat uygulanır. No Show uygulanan biletlere para iadesi yapılmaz. Bu koşaullar sadece Türk Hava Yolarrı uçuşları için geçerlidir.

*Diğer Tüm hava tolu şirketleri iptal bilgilendirmesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Turlar, aktiviteler ve havaalanı transferleri için iptal politikası; 1 haftadan önce yapılan iptallerden ücret alınmamaktadır. 4 gün öncesine kadar yapılacak iptallerden %50 ücret alınır, 48 saat kalan iptallere tam ücret uygulanır. No Show uygulanan turlar, aktiviteler ve havaalanı transferlerine para iadesi yapılmaz.

*Büyük grup iptalleri için lütfen acentanıza iptal politikaları hakkında bilgi almak için başvurunuz.


Ödemeler;

Rezervasyonunuzu onaylamak için sizden PayPal üzerinden %25 ödeme rica ederiz. Seyahat programınız hakkında sizden onay alır almaz size bir PayPal ödeme formu göndeririz. PayPal herhangi bir üyelik gerektirmez. PayPal hesabı olmayan müşteriler PayPal tarafından gönderilen formu güvenle doldurabilirler. Ön ödemeniz tarafımıza iletildiği an size seyahat dökümünüzü oluşturur ve size en kısa zamanda mail olarak iletiriz. Kalan %75’lik ödemenizi aldığınız hizmetin sonunda acentamıza ödersiniz.


İadeler;

Ücret iade talebine hak iddia etmek için yukarıda belirtilen iptaller politikasında belirtilen koşullara uygun olarak iptallerin ve değişikliklerin yapılması gerekmektedir. Kesinleştirilen herhangi bir gezi için ücret iadesi söz konusu değildir.


Pick up ve Drop-off ( alış ve bırakışlar)

Kapadokya tour fiyatlarına aksi belirtilmedikçe, Göreme, Nevşehir, Ürgüp, Uçhisar, Ortahisar ve Çavuşin’den alış ve bırakışlar dahildir. Efes ve Pamukkale turları ücretine Kuşadasından ve Selçuktan alış ve brakışlar dahildir. İstanbul turlarına Sultanahmet’ten alış ve bırakışlar ücrete dahildir.

Diğer noktalardan alışlar ve bırakışlar mevcuttur ve ekstra ücrete tabidir. Misafirlerin belirtilen saatte otel resepsiyonunda hazır bulunmaları gerekmektedir, misafirlerin belirtilen saatte hazır bulunmamaları durumunda kendilerinden tam ücret alınır ve iade talep etme hakları yoktur. Misafirler genellikle belirtilen saatte 15 dakika içerisinde alınırlar.

Kapadokya Gezi